menu menu


Życzenia Świąteczne 2017!
(kliknij aby powiększyć)

(dodano: 24.12.2017, 17:20)
Ogłoszenie

W związku z dyskusją na Sesji Rady Miasta w dniu31.01.2017 roku informuje Mieszkańców Miasta Jaworzna. Sąd Rejonowy w Jaworznie wydał wydał wyrok w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej uniewinnił mnie od popełnienia zarzucanych czynów opisanych w piśmie Pawła Silberta do Prokuratury w Katowicach z dn. 29.09.2003 roku. Dalsze atakowanie mnie przez Prezydenta Pawła Silberta uważam za niestosowne. Wystarczy, że zepsuł mi Pan 13 lat mojego życia. Tadeusz Fudała

(dodano: 16.02.2017, 10:53)
Najpierw "co?", a potem "gdzie?"!

Jak doniósł tygodnik Ekstra - nowa tuba propagandowa prezydenta – pojawiła się kość niezgody przy podziale nadwyżki budżetowej. Kością tą jest budowa stadionu lekkoatletycznego, a ściślej jego lokalizacja. Tygodnik wywołuje mnie do tablicy i pisze nieprawdę. Oświadczam więc, że nigdy nie wypowiadałem się jednoznacznie, gdzie miałby stanąć taki stadion. Uważam ze najpierw trzeba ustalić co mamy budować, a potem gdzie. Tu radze zapoznać się z wytycznymi PZLA które jasno definiują kategorie stadionów i przynajmniej przedstawić koncepcje. Prezydent nic takiego nie zrobił. Zapewne nikt nie będzie uszczęśliwiał na siłę mieszkańców Podłęża. Jeżeli chcą mieć park z paroma urządzeniami do ćwiczeń, które chce tam postawić Silbert i dalszymi odwiedzinami dzików to proszę bardzo. Osobiście uważam, że jeżeli ostateczną decyzją będzie budowa na Podłężu, to powinna być to budowa na jaką zasługuje stutysięczne miasto, to jest wraz ze strefą rekreacji na i wokół stadionu, który powinien powstać jako kompleks sportowo-rekreacyjny. Stadion lekkoatletyczny dla Zespołu Szkół przy ulicy Koszarowej i mieszkańców dzielnicy też jest potrzebny na miarę dzielnicy, którą doprowadzili dzisiejsi włodarze Miasta do stanu widocznego, a dziś chcą tą dzielnice rewitalizować na szybko.

(dodano: 13.03.2014, 07:48)
Postscriptum do ostatniej Rady Miasta - 30.12.2013

Niektórzy radni PIS i JMM zachowują się jak obrażalska ciotka, która wszystko i wszystkim ma za złe. Cierpią na chroniczne niedopieszczenie honoru. Nie potrafią żyć bez władzy. Potrafią wywoływać awantury na cztery fajerki z powodu prośby o jakieś duperele - przesunięcie dyskusji o budżecie. Rozgoryczeni, utratą władzy nie mogą ją przeboleć . Neurotycznie żądni odwetu, awantury, kłótni i zadymy. Obniżający i tak niezbyt wysoki, emocjonalny i estetyczny poziom dyskusji w Radzie Miasta. I tym wszystkim kierują Silbert i Starzycki. Nie ma się co łudzić. Nie ma na nich lekarstwa musimy z nimi żyć. Mam nadzieje, że jeszcze tylko przez rok.

(dodano: 03.01.2014, 21:17)
W atmosferze Świąt

Rozczarowani i pozbawieni nadziei na lepszą przyszłość oraz brakiem poczucia stabilności - niepewni jutra pragniemy czasami wyrwać się z tej szarzyzny. Święta wydają się takimi dniami gdzie zapach choinki, ciasta i innego smakowitego jadła stwarzają ku temu okazje. W chwili tej czujemy się jakby bezpieczniejsi, zwłaszcza że zwyczajowo zawieszamy spory i stajemy się życzliwi nawet dla tych osób do których mamy jakiś żal czy pretensje. Obyczaj na który składają się określone potrawy, łamanie opłatkiem i zostawienie wolnego miejsca przy stole łączy nas wszystkich ze sobą. Niestety dzisiejszy Prezydent Miasta złamał ten obyczaj. Przepaść między koalicją PIS i JMM a resztą Rady jest tak wielka, a żale tak głębokie, że nawet świąteczna atmosfera ich nie przezwycięży. Osobiście nie tęsknie za takim spotkaniem, gdyż tyle ile hipokryzji wylało się z ust Prezydenta wystarczyłoby na każdy następny rok. A przecież silna więº mimo różnic politycznych powinna towarzyszyć nam i po Świętach, aby zjednoczeni ze sobą doprowadzić Nasze Miasto do normalności. Są to życzenia, które składam sympatykom PO, WdJ-Lewica Razem, i SdJ. NIE TRA∆CIE NADZIEI - WYBORY ZA ROK.

(dodano: 24.12.2013, 16:00)
życzenia bożonarodzeniowe
(kliknij aby powiększyć)

(dodano: 24.12.2013, 13:19)Moje Miasto - Jaworzno

polecam

szczakowianka

menu

szczakowianka

© Tadeusz Fudała 2006-2017menu
o mnie niusy zyciorys galeria pytania kontakt